Сімейний творчо-краєзнавчий, природознавчий табір «Дивокарпати», 2015

Програма табору розрахована на сім’ї з дітьми від 2 до 12 років. Молодші та старші сестрички та братики, бабусі та дідусі – ми всіх будемо раді бачити.

 

В програмі табору:

- творчі зустрічі та майстерки, рукоділля та ремесло для всієї сім’ї та для кожного учасника — творимо дивовижні та приємні речі для себе, а також гуртом, з усього, що трапляється під рукою,

- музичні ранки, ігри  та вправи, співи в колі та біля ватри,

- театри — лялькові, тіньові, на колінах та з того, що під рукою,

- мандрівки по гриби, ягоди та цілющі пахущі трави,

- малювання восковими крейдами та акварельками, ліплення з воску,

- веселі ігри та змагання, співи в колі та біля ватри і ще багато цікавинок,

- споглядання пейзажів неймовірної краси.

 

Табір проходить в сімейному форматі, тож ми запрошуємо всіх членів сім’ї долучити до нашої діяльності.

 

Дати проведення табору: 25/06/2015 – 04/07/2015 (10 днів) (за попередньої домовленості бажаючі залишаються відпочивати далі ).

 

Місце розташування та проживання: МИ ПЕРЕЇХАЛИ!

Україна, Івано-Франківська обл., с.Татарів.

Для розміщення сімей ми обрали гостинну туристичну садибу «Сонечко»». Садиба знаходиться в селі Татарів, 150 м. до асфальтної дороги. Садиба знаходить на березі гірської річки попід горою, на якій чудово збирати ягоди та запашні трави, а в сезон — гриби. В 3-поверховому корпусі розташовані 2-4-місні кімнати різного рівня сервісу, зручності в номерах та на поверсі. Господарі надають послуги харчування. Детально про садибу тут.

 

Проїзд: поїздом до Ворохти або Івано-Франківська, далі автобус. На замовлення гостей табору «Дивосвіт» організовує трансфер мікроавтобусом із залізничного вокзалу Ворохти до садиби (час в дорозі 15 хв.).

 

Додаткові розваги для учасників:    кінні прогулянки, прокат велосипедів, мандрівки в гори, катання на канатній дорозі в Буковелі, екскурсія в Яремчу, на сувенірний ринок та інше.

 

Вартість (попередня):  проживання 80 грн. місце/доба — зручності в номері, 70 грн. місце/доба — зручності на поверсі (проживання дитини до 5 років без надання окремого місця – безкоштовне). Оплата відбувається за весь період проведення табору.

3-разове харчування 120 грн./день,

культурна програма 1600 грн. з сім’ї з 1 дитиною (+ 200 грн. за другу дитину) (входить робота організаторів та ведучих, реквізит та матеріали для занять, в разі зміни вартості харчування/проживання, сума може змінюватись).

 

Для зголошення на участь в таборі необхідно:

  • надіслати заявку на адресу dyvosvitchief at ukr net (вказати ПІБ, вік учасників, контактні дані)
  • внести передплату в розмірі 50% вартості проживання грн. до 15 травня (ще 50% вартості проживання вноситься до 15 червня).

Телефони організаторів 050 3321222, 063 6941609 Зоя або 068812 8002 Оксана.

 

До зустрічі в колі друзів!

Share in top social networks!