Сімейний етнографічний Новорічний табір 2015.

Косівщина — край живої української традиції, звичаїв та обрядів, неповторно мальовничий куточок Українських Карпат, край високих гір, стрімких потоків, чистого повітря, працьовитих і завзятих людей, що плекають свою культуру.

 

Дати проведення табору 27/12/2014 – 02/01/2015 (8 днів, 7 ночей)

 

Наш табір поєднав в собі розмаїті можливості для учасників, а саме:

  • етнічні вечорниці – вивчення національних обрядів, святкування Нового року, національні співи та танці
  • відвідини майстерень народних майстрів та творіння власними руками (Косівські майстри славляться своїми вміннями та проводять майстер-класи з виготовлення традиційних сирних коників, гончарства, ткацтва, писанкарства, вишивки, роботи по шкірі, ковальства, бісероплетіння, художньої обробки деревини, художньої кераміки та розпису на склі, виготовлення ліжників тощо.)
  • екскурсії до музеїв
  • катання на лижах та санчатах  (якщо буде сніг)
  • кінні виїзди
  • відвідання сувенірного ярмарку (факультативно) та ще багато всього цікавого…

 

Місце розташування та проживання: Україна, Івано-Франківська обл., Косівський район, с. Космач, садиба «Космацька писанка».

 

Для проживання ми обрали садибу, господарі якої надають послуги сільського зеленого туризму. Садиба знаходиться в екологічно-чистій гірській місцевості, де учасники матимуть змогу не тільки оздоровитися, але й отримати багато цікавої інформації про цей край!

 

Будинок має світлі затишні 2-4-місні кімнати, облаштований теплими санвузлами сучасного зразка (на поверсі).

 

Трансфер:  «Дивосвіт» організовує трансфер від вокзалу до садиби. Можливе групове замовлення залізничних квитків.

 

Екскурсії: Музей писанки в Коломиї, музей Довбуша та Історико-краєзнавчий музей в Космачі, гуцульського мистецтва, музей Кармалюків, музей народної творчості Косова, похід у гори, відвідання регіонального ярмарку сувенірів тощо (розклад та список екскурсій може коригуватись в залежності від графіку роботи музеїв та побажань учасників).

 

Харчування: триразове, приготовлене господаркою садиби. Власне забезпечення екологічно чистими продуктами харчування (молоко та молокопродукти, мед та продукти бджільництва, овочі, яйця, м’ясо – свинина, курятина, баранина).

 

Безпека: Садиба забезпечена мобільним та стаціонарним зв’язком, необхідними засобами першої допомоги. Найближча лікарня знаходиться в м. Косів.

 

Вартість:

  • програмний внесок 1000 грн. з сім’ї з 1 дитиною (за кожну наступну дитину 200 грн.)
  • проживання: дорослі 130 грн./доба, діти до 4 років — безкоштовно (без надання місця), діти від 4 років — 100 грн./доба
  • харчування 3-разове — 100 грн./доба, для дітей до 4-років — 50 грн. (за потребою)
  • святковий стіл 100грн. з дорослого, 50 грн. з дитини.

Також запрошуємо тих, хто готовий долучитись до організації та проведення програми табору (на спеціальних умовах).

Аби долучитись до табору необхідно:

• зголоситись організаторам по телефону
• надати електронну заявку
• внести передплату в розмірі 500 грн. до з сім’ї до 30 грудня 2015 р. (в разі відмови від участі пізніше, внесена передплата повертається якщо Ви самостійно знайдете собі в заміну іншу сім’ю-учасника).

Контактний тел. 050 3321222, 063 6941609, Зоя.

Share in top social networks!