Різдвяний дивотабір «Етнографічні дослідження» 2015 (новий формат)

                                                  «Нова радість стала, яка не бувала:

                                                  Над вертепом звізда ясна світу засіяла.»

 

Яке ж Різдво без колядників та Вертепу?!

Косівщина — край живої української традиції, звичаїв та обрядів, неповторно мальовничий куточок Українських Карпат, край високих гір, стрімких потоків, чистого повітря, працьовитих і завзятих людей, що плекають свою культуру.

 

Дати проведення табору 02/01/2015 – 11/01/2015 (8 днів)

 

Наш табір поєднав в собі розмаїті можливості для учасників, а саме:

 • етнічні вечорниці – святкування Різдва, вивчення національних обрядів та участь у Вертепах та святкових колядуваннях та щедруваннях, національні співи та танці
 • відвідини майстерень народних майстрів та творіння власними руками. (Косівські майстри славляться своїми вміннями та проводять майстер-класи з виготовлення традиційних сирних коників, гончарства, ткацтва, писанкарства, вишивки, роботи по шкірі, ковальства, бісероплетіння, художньої обробки деревини, художньої кераміки та розпису на склі, виготовлення ліжників тощо.)
 • екскурсії до музеїв
 • катання на лижах та санчатах  (якщо буде сніг)
 • кінні виїзди
 • відвідання сувенірного ярмарку та ще багато всього цікавого…

 

Місце розташування та проживання: Україна, Івано-Франківська обл., Косівський район, с. Космач.

 

Для розміщення дітей ми обрали садиби, господарі яких надають послуги сільського зеленого туризму. Садиба знаходиться в екологічно-чистій гірській місцевості, де діти матимуть змогу не тільки оздоровитися, але й отримати багато цікавої інформації про цей край!

 

Будинок, в яких проживають діти, має світлі затишні 2-4-місні кімнати, облаштований теплими санвузлами сучасного зразка.

 

Трансфер:  «Дивосвіт» організовує трансфер дітей залізничним та автомобільним транспортом у супроводі виховників в табір та назад.

 

Вік учасників: 8-15 років.

 

Інструктори: на 5-7 дітей 1 виховник. Всі інструктори мають великий досвід роботи з дітьми.

 

Екскурсії: Музей писанки в Коломиї, музей Довбуша та Історико-краєзнавчий музей в Космачі, гуцульського мистецтва, музей Кармалюків, музей народної творчості Косова, похід у гори, відвідання регіонального ярмарку сувенірів тощо (розклад та список екскурсій може коригуватись в залежності від графіку роботи музеїв).

 

Харчування: триразове, приготовлене господаркою садиби. Власне забезпечення екологічно чистими продуктами харчування (молоко та молокопродукти, мед та продукти бджільництва, овочі, яйця, м’ясо – свинина, курятина, баранина).

 

Безпека: Садиба забезпечена мобільним та стаціонарним зв’язком, необхідними засобами першої допомоги. Всі учасники відпочинку підлягають обов’язковому страхуванню. Найближча лікарня знаходиться в м. Косів. В разі захворювання учасника табору та виникнення небезпеки для інших таборовиків та оточуючих, організаторами проводитимуться дії задля обмеження ймовірності розповсюдження захворювання (доправка в лікарню, повернення додому тощо).

 

Дорожній багаж (речі, які потрібно мати): Повсякденний теплий одяг для вулиці та спортивний зручний одяг для будинку; спальний комплект; 2-3 пари взуття (для вулиці та будинку); декілька пар шерстяних шкарпеток; теплий светр; шапка; шарф; 2-3 пари рукавичок; «джентльменський набір» — горнятко, ложка, миска; туалетний набір (наповнення індивідуальне); можливо фотоапарат.

 

У табір не варто брати з собою: продукти, що можуть зіпсуватись; дорогі  і коштовні речі в т.ч. мобільні телефони. Зв’язатись з комендантом табору можна по спец.телефону, що вказує організатор при відправці.

 

Для оформлення дитини в табір необхідно:

• заповнити анкету (з фотографією) та зголошення учасника табору
• надати згоду батьків
• медична довідка про стан здоров’я
• довідки про щеплення та епідеміологічне оточення

• надати ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження (передається при відправленні групи супроводжуючому, повернення супроводжуючим по приїзду додому, в разі відсутності в учасника оригінала свідоцтва про народження організатори не гарантують його проїзд залізницею).

 

                                   УВАГА!

                                                                         КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

 

Для участі в таборі необхідно:

 • повідомити про участь Зої Бургонській за тел. 050 3321222 та
  • внести передплату в розмірі 500 грн. до 25 листопада 2014 р. (в разі відмови від участі пізніше 30 листопада, внесена передплата не повертається)
  • оплатити повну вартість до 15 грудня 2014 р.
Share in top social networks!