Табір «Берем`янські історії» для малюків 6-9 років

Рецепт справжнього скаута:

 

«Взяти суміш маленьких непосид, помістити в природні умови, залити 2 тижнями сонячних променів та свіжого повітря, додати жменю сміху та веселощів, приправити захоплюючим сюжетом, загорнути в тепло та увагу, витримати 14 днів при сталій температурі душевного тепла та фізичного кипіння – справжній, відповідальний за себе та оточуючих, готовий до подальшого розвитку та активного життя СКАУТ ГОТОВИЙ ДО ДІЙ

 

Щороку ми творимо наші «Берем’янські історії» разом з найменшими скаутами. Формула нашого табору виведена з урахування особливостей дітлахів 6-9 років.

 

В програмі для наших непосид ми поєднали:

-          активні забави – скелелазіння, туристичне орієнтування, подолання лінії перешкод, командні теренові ігри

-          пізнавальні заняття з психології, історії та краєзнавства, природознавства, виживання

-          творчі майстерні

-          вечірні вогники при світлі ватри та незмінних друзів-світлячків

-          сплав річкою на спортивних катамаранах та похід.

 

Табір розташований біля підніжжя Червоної гори, що є частиною ландшафтного парку «Дніст­ровський каньйон», поблизу села Берем’яни Тернопільської області. Радіальні виходи, сплави та походи зокрема на Червону гору, до Джуринського водоспаду та Червоноградського замку не залишають байдужим жодного учасника.

 

 

Вік учасників: 6-9 років.

 

 

Терміни заїздів:

 

30/06/2014 — 15/07/2014

19/07/2014 — 03/08/2014

 

  • залізничні квитки та трансфер від поїзда до табору оплачуються додатково
  • організований трансфер поїздом в супроводі виховників-інструкторів
  • дати вказані з урахуванням днів виїзду та приїзду в Київ
  • можливий трансфер з інших міст.

Де ми живемо: невеличке наметове містечко розташоване на лісовій галявині неподалік від водойми. Для проживання використовуються просторі та надійні шатрові намети на 2-5 осіб. Табір забезпечений особистим туристичним спорядженням (спальники, вкладиші – туристична білизна, карімати), проте за бажанням можливо використання власного туристичного спорядження.

 

Персонал та безпека: нашими дітлахами опікуються інструктори та вихователі з великим досвідом роботи як в нашому таборі (функціонує з 2006 року), так і в інших скаутських та дитячих колективах. Один інструктор та його помічник опікуються групою з 10-12 дітей. Табір забезпечений телефонним зв’язком, автомобілем для негайної допомоги в разі потреби, необхідними засобами першої допомоги. Територія знаходиться на безпечній відстані від населених пунктів. В таборі працює мед. працівник. Всі учасники табору підлягають обов’язковому страхуванню.

 

Побут: побутові умови забезпечуються облаштованими польовими душем та туалетом, гігієнічні процедури вписані в щоденну програму табору та контролюються мед. працівником та виховниками-інструкторами. Гаряче 4-разове харчування готується кухарем на вогнищі в облаштованій господарській зоні. Питна вода завозиться щодня, раціон включає також сезонні фрукти, овочі. Діти залучаються до облаштування табору та беруть активну участь в усіх господарських справах табору, що забезпечує їх навчання самозарадності та відповідальності.

 

Мінімальний список речей, які потрібно мати на таборі: Повсякденний одяг з легкої, але міцної і цупкої тканини (шорти, футболки, купальний костюм, головний убір); 3 пари взуття (2 пари кросівок/кєд на мокру/прохолодну погоду і легкі сандалі, що не злітають з ноги); накидка від дощу або водонепроникна легка куртка з капюшоном; декілька пар шерстяних і простих шкарпеток; теплий светр; декілька пар штанів (бажано не джинси); «джентльменський набір» — горнятко, ложка, миска; туалетний набір (наповнення індивідуальне); ліхтарик + запасні батарейки.

 

У табір не варто брати з собою: дорогі і коштовні речі, продукти, що можуть зіпсуватись, мобільні телефони. Зв’язатись з комендантом табору можна по спец.телефону. Також діти мають можливість зв’язатись з батьками щотижня в середу та суботу, якщо цьому не перешкоджають погодні умови та програма табору.

 

Вимоги!

Всі речі повинні бути добре спаковані у поліетиленових пакетах у великий мандрівницький наплічник (найкраще об’ємом 30-40 літрів, він також знадобиться в походах та радіальних виходах, що організовуються під час табору).

Всі речі повинні бути легкими та простими до використання, а також легкі в догляді та сушінні.

 

Для оформлення прийому дитини в табір необхідно (всі документи заповнюються щорічно при заїзді в табір):

 

  • зголошення на табір (заповнене власноруч учасником табору)
  • згода батьків
  • копія Свідоцтва про народження
  • анкета учасника табору з фотографією
  • медична довідка про стан здоров’я, в т.ч. довідка про щеплення та епідеміологічне оточення.

 

Телефон для оголошення 050 3321222, e-mail dyvosvitchief at ukr net , Зоя Бургонська.

Share in top social networks!